Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: HUITIAN, WEETON
No. Çalışanları: 900~1200
Yıllık satış: 180,000,000-220,000,000
Yıl kurulan: 1979
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş

Görüş

Müşteri yapıştırıcıları ve yeni malzemeler için tercih edilen uzman olun

Dünyanın ileri seviyesini yakalamaya kararlı

 

Misyon

Sanayi Ülkeye Hizmet Eder, Topluma Karşılık Verir

 

değerler

Müşteri odaklı, mücadele odaklı

Uzun vadeli sıkı çalışma ve sürekli öz eleştiri

 

Kültür

Rekabet, Ödül, Yenilik, Şükran

 

GİRİŞ

 

Huitian New Materials, 300041 stok koduna sahip, yapıştırıcıların ve yeni malzemelerin araştırma ve geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış, yüksek teknoloji ürünü bir kurumsal gruptur.

 

Şanghay, Guangdong, Jiangsu ve Hubei'de sanayi üsleri ve Ar-Ge merkezleri bulunmaktadır.Şirket ISO9001, ISO/TS16949 kalite yönetim sistemi sertifikası, ISO14001 uluslararası çevre yönetim sistemi sertifikasını geçti.

Ürünleri SGS, TUV, JET, CQC, GL, JG, UL, DIN, NSF, FDA, LFGB, API ve diğer sertifikaları geçmiştir.

 

Çin'in 5G iletişimi, tüketici elektroniği, yeni enerji araçları, demiryolu taşımacılığı, fotovoltaik, paketleme, inşaat ve diğer sektörlerdeki önemli yapıştırıcı ve yeni malzeme tedarikçilerinden biri.

 

Huitian New Material 1977'de kuruldu. Selefi, yapıştırıcıların araştırılması ve geliştirilmesiyle uğraşan en eski yerli araştırma birimiydi.Aynı zamanda, ülkedeki bir dizi araştırma enstitüsü tarafından pazar odaklı operasyona göre dönüştürülmüş özel bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Derin bir mesleki ve teknik birikime sahip olan şirket, il düzeyinde doktora sonrası sanayi üssü ve ulusal düzeyde doktora sonrası bilimsel araştırma iş istasyonu olarak belirlenmiştir.

 

2012 yılında, şirket ve Çin Bilimler Akademisi, dünya çapında bir yapıştırıcı Ar-Ge merkezi oluşturmak için ortaklaşa "Çin Bilimler Akademisi Yinghua Huitian Yüksek Performanslı Yapışkan Malzeme Mühendisliği Teknoloji Merkezi"ni kurdu.

 

Huitian New Materials, Çin'in tanınmış ticari markaları, Çin'in En Değerli 10 Yatırım Değeri, Çin'in Yapıştırıcı Ürünleri Müşteri Memnuniyeti Markası, Çin'in İlk On Yenilikçi Malzeme İşletmesi, Patent Pilot İşletmesi Ulusal Meşale Planı'nın önemli yüksek teknoloji işletmelerini başarıyla kazandı. ve Dürüst vergi mükellefi birimi gibi bir dizi değerli onur.Şirket, topluma 20 milyon yuan'den fazla bağışta bulundu ve arka arkaya iki kez "Çin Yardım Kuruluşu için Üstün Katkı Ödülü"nü kazandı.

 

 

Geçmiş

İçinde 1977, XiangFan Yapıştırıcı Enstitüsü, Hubei eyaletinde kuruldu.

İçinde 1992, Bay Zhangfeng, Enstitü Müdürü görevine başladı.

İçinde 1997, 1997 XiangFan Şehir Yapıştırıcı Enstitüsü, bir araştırma enstitüsünden bilim ve teknoloji işletmelerine geçişi başlatan Hubei Huitian Yapıştırıcı olarak yeniden üretildi.

İçinde 2003, Guangzhou Huitian Fine Chemical Co., Ltd kuruldu

İçinde 2009, Hubei Eyaletinde yeni üretim üssü kullanıma girdi.

İçinde 2010, Huitian Yapıştırıcı Shenzhen Menkul Kıymetler Borsası'nda işlem gördü.

İçinde 2011, Changzhou Huitian Yeni Malzeme Co, Ltd kuruldu.

İçinde 2013, Shanghai Huitian New Material Co., Ltd kuruldu

2015 yılında Huitian, Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Gümrük Genel İdaresi ve Devlet Vergi İdaresi tarafından Ulusal Kurumsal Teknoloji Merkezi olarak tanındı.

2016 yılında, Huitian Group, CRRC ile yeni bir derinlemesine işbirliği modu uygulayan Güney ve Kuzey Lokomotif ve Demiryolu Araçları ortak girişim şirketi kurdu.CRRC'nin altı FABRİKALARININ tamamı Huitian ürünlerine geçerek, Avrupa ve Amerikan çokuluslu şirketlerinin tekel tarihini sona erdirdi..

2017 yılında, Huitian Vietnam Yueyou Co., LTD, denizaşırı genişleme yolunu başlatmak için kuruldu.

2019'da Huitian Group, denizaşırı genişlemesini hızlandırmak için Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve diğer yerlerde denizaşırı ofisler kurdu.

Hizmet
Marka

Çok Markalar temel stratejimiz olacak. Gelecekte daima “HUITIAN” markasını tanıtıyoruz. Bu arada 3-5 alt marka farklı sektörlere girecek. Küresel bir marka olarak “HUITIAN” kurmayı planlıyoruz. Ayrıca, diğer sektörlerde, diğer yerel markalar da olacak.

Teknoloji, Kalite ve Hizmet, markalarımız için temel faktörlerdir.

Müşterilerin memnuniyetini ilk önceliğe koyarız.

yerelleştirme

Yerelleşme bizim pazarlama stratejimizdir. Depolama, servis, teknik destek, küçük siparişler, üretim vb. İçerir. Tüm önemli pazarlarda lokalizasyonu nihai amacımız olarak kullanacağız.

Hedefe ulaşmak için, her pazarda yerel ortaklarla ortak girişimler yapmayı tercih ediyoruz. Eğer ilginiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Informatization

Bilişim uzun vadeli planımızdır. İletişim, ulaşım, siparişler vb. Gibi internet servisleri oluşturuyoruz. Bir uygulama tasarlanıyor ve güncelleniyor. Yüksek hızlı internete dayanan amacımız, müşterilerin en düşük maliyetle ihtiyaç duydukları şeyi alabilmeleridir.

Reaksiyon

Hızlı Tepki, rakiplerimizle farkımızı gösterir. Pazardan Ar-Ge'ye, fabrikadan siteye, Çin'den tüm dünyaya, Hızlı Tepki bizi rakiplerden daha mükemmel hale getirecek. Farklı ülkelerde birkaç merkeze bağlı olarak, bazı yıllarda 24 saat hizmet verilecektir.

Ekibimiz
Huitian, bir öğrenen kuruluşun yaratılmasını teşvik eder

Ekip binasında, işletmelerin sürdürülebilir gelişimini desteklemek için bilgeliğini ve gücünü kullanan güçlü bir takımı destekliyoruz. Bir öğrenme girişiminin uygulanmasını güçlendirir, üniversitemizi kurar ve tüm personelin yeteneklerini geliştirmeye çalışırız.