• Weeton 823A / 828B Poliüretan Esnek Ambalaj Yapıştırıcılar Düşük VOC Düşük COF
  • Weeton 823A / 828B Poliüretan Esnek Ambalaj Yapıştırıcılar Düşük VOC Düşük COF
Weeton 823A / 828B Poliüretan Esnek Ambalaj Yapıştırıcılar Düşük VOC Düşük COF

Weeton 823A / 828B Poliüretan Esnek Ambalaj Yapıştırıcılar Düşük VOC Düşük COF

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Weeton
Sertifika: FDA 175.105
Model numarası: 823A / 828B

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 600kg
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: A: 20KG / kepçe B: 20KG / kova
Teslim süresi: 15 gün mevduat sonra
Ödeme koşulları: T / T, L / C
Yetenek temini: 2,000,000Kg / Ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Uygulama: Esnek ambalaj Oranı karıştırma: 100: 60 (kütle oranı)
Çözücü: Etil asetat (EA) Renk: Sarımsı Renksiz
Malzeme: Poliüretan Raf ömrü: 9 ay
Vurgulamak:

polyurethane laminating adhesive

,

polyurethane based adhesive

Ürün Açıklaması

Weeton 823A / 828B Poliüretan Esnek Ambalaj Yapıştırıcılar Düşük VOC Düşük COF

Weeton 823A / 828B'nin tanıtımı

Weeton TM 823A / 828B, gıda, ilaç, günlük kullanım kimyasal, endüstriyel ambalajların ambalajlanmasında yaygın olarak kullanılan, çeşitli film / film, film / metalize film ve film / folyo laminatlar için iki bileşenli, solvent içermeyen bir poliüretan yapıştırıcıdır. Düşük viskoziteye, iyi ıslanabilirliğe, uzun saksı ömrüne, yüksek soyma mukavemetine ve yüksek laminasyon hızına (450m / dak) sahiptir.

Tipik uygulanabilir yapı aşağıdaki gibidir +:

  • OPP (PET) / met.
  • BOPP / bir araya geldi. CPP (met. PET) / PE
  • OPP (PET) / CPP (PE)
  • Naylon / LLDPE (CPP)
  • PET (OPP) / PE (CPP)

+: Film korona işlemiyle uygun yüzey gerilimi sağlamalıdır.

I. Tipik Özellikler


* Kütle oranı, nem ve filmlere bağlı olarak 100: 50'den 100: 60'a değişir.

II. Kullanım talimatları

1. Karışım Oranı: 823A: 828B standart kütle oranı 100: 60'tır. Oranı ürün özelliklerine, baskı mürekkeplerine, hammaddelere, üretim şartlarına göre ayarlayın.

2. Kaplama: Çok katlı uygulama sistemli özel laminasyon makinelerinde 823A / 828B uygulanır.

3. Kaplama Ağırlığı: Film veya folyo kombinasyonuna ve laminatın son kullanımına bağlı olarak, yapışkan ağırlığı 0,9-2,5 g / m² (kuru) arasında değişebilir. Basılı laminatlar için, ağırlığın buna göre ayarlanması gerekir.

4. Dozaj: Yapıştırıcı, uygulama istasyonunun boşluğuna iki bileşenli bir dozaj ve karıştırma ünitesi ile sürekli olarak eklenir. Boşluktaki yapışkan miktarı mümkün olan en düşük seviyede tutulmalıdır.

5. Kap Ömrü: Karışık 823A / 828B'nin 40 ° C'de kap ömrü 40 dak. Zamana göre 40 ° C'de karıştırılan 823A / 828B'nin viskozitesi, Şekil l'de gösterilmiştir.

6. Laminasyon koşulları: Uygun bir sarma programı ile birlikte hassas ağ gerilimi kontrolü, teleskop ve kıvrılma etkilerinin yanı sıra, delaminasyonları da önler.

7. Temizlik: Makine durması durumunda (30 dakikadan fazla) kaplama ünitesinin solventler / plastikleştirici karışımı ile temizlenmesi ve 2 bileşenli dozajlama ünitesinin yıkanması gerekir. Aynı temizlik prosedürü işlemin sonunda da yapılmalıdır.

8. Sertleşme: Laminatlar, 1-2 gün sonra 35-45 ° C'de geri sarılabilir ve yarılabilir. Tripleks laminatların üretimi, dubleks üretiminden 2 saat sonra mümkündür. Tam kürlenme 24 saat sonra 25-45 ° C'de veya 3-5 gün oda sıcaklığında gerçekleştirilir

III. Tipik kullanım parametreleri

Sıcaklık

Depolama varili: 823A: 40-45 ° C

828B: 35-40 ° C

Taşıma hortumu: 40 ° C

Ölçüm silindiri: 37-40 ° C

Kaplama silindiri: 45-50 ° C

Pot ömrü: 30 dakikadan fazla (karışık)

Kaplama ağırlığı: 0.9-2.5g / m2

Kaplama sıcaklığı: 40–55 ° C

Kaplama hızı: 100-450m / dak

IV. Ürün sertifikası

823A / 828B, FDA175.105 ve GB9685–2008 ile uyumludur.

V. Depolama / Taşıma

1. Depolama: 823A / 828B, orijinal açılmamış kaplarında saklandığında, oda sıcaklığında 9 aylık bir depolama ömrüne sahiptir. Açılan kaplar derhal kapatılmalı ve malzeme kısa sürede tüketilmelidir.

2. Nakliye: Ayrıntılar ilgili güvenlik bilgi formlarından edinilebilir.

VI. Paketleme özellikleri

HT 823A: 20 kg / kova

HT 828B: 20 ​​kg / kova

VII. notlar

HT 823A ve HT 828B kullanılırken, güvenlik nedenleriyle kaplama ünitesine verimli bir egzoz davlumbazı takılmalıdır. Egzoz verimliliği, üretimden önce havadaki izosiyanat konsantrasyonu için gaz analizi ile kontrol edilmelidir. İzosiyanatların işlenmesi ile ilgili güvenlik düzenlemelerinin Uluslararası İzosiyanatlar Enstitüsü tarafından verilen kılavuz doğrultusunda takip edilmesi gerekmektedir. Lütfen ayrıca yerel güvenlik talimatlarına ve güvenlik bilgi formumuza bakın ve analitik destek için Huitian ile irtibat kurun.

VIII. Diğer bilgiler

Film katkı maddeleri, özellikle kayma maddesi türleri ve içeriği, film kalınlığı, paketlenmiş ürünler, baskı mürekkepleri, ön işlem ve film kaplama, laminatların son kullanımı için önemli bir öneme sahiptir ve performans özelliklerini doğrudan veya dolaylı olarak etkileyebilir.

Yüksek kayma içeren filmler, EVA filmler, CPA filmler ve beyaz pigmentli PE filmler için laminatlar, monomerik MDI'nin göç riskini taşır. Bu, doldurma malzemesi üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir ve antiseal etkilere neden olabilir. Bu nedenle, tam ölçekli üretime geçmeden önce pratik laminasyon testleri ve laminatlar üzerinde uygun kontroller yapılması gerekir.

Beyan

Burada verilen bilgiler, özellikle ürünlerimizin kullanımı ve uygulamaları için tavsiyeler, bilgi birikimimiz ve tecrübemize dayanmaktadır. Kullanılan farklı malzemelerden ve kontrolümüz dışındaki değişken çalışma koşullarından dolayı, ürünlerimizin gerekli işlem reklam uygulamalarına uygunluğunu test etmek için yoğun denemeler yapmanızı kesinlikle öneririz. Brüt ihmal veya yanlış niyetten sorumlu olduğumuz durumlar haricinde, yukarıdaki bilgilerle ilgili veya herhangi bir sözlü öneri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Huitian tanıtımı

1977 yılında kurulan Huitian, şimdi Çin'deki en büyük yapıştırıcı üreticilerinden biridir. Toplamda dört üretim üssü vardır ve farklı endüstriler için yüksek performanslı yapıştırıcılar sağlar.


Huitian iki tam otomatik üretim hattına sahiptir ve yalnızca esnek ambalaj yapıştırıcıları için kapasite 24.000MT / Yıl'dır.Huitian'ın ürünleri yerli ve yabancı son kullanıcılar tarafından iyi karşılandı.


Esnek ambalaj yapıştırıcılarının yanı sıra, Huitian ayrıca farklı endüstriler, nakliye, elektronik, fotovaltaik vb.

Huitian güvenilir ortağınızdır ve yapıştırıcılara olan ihtiyacınızı karşılar!

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Weeton 823A / 828B Poliüretan Esnek Ambalaj Yapıştırıcılar Düşük VOC Düşük COF bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.