Şangay Huitian Yeni Malzeme Co, Ltd

Teknolojimiz ile bugün ve geleceği bağla!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Fabrika turu

iyi kalite Otomotiv Yapıştırıcı satış için
iyi kalite Otomotiv Yapıştırıcı satış için
Tanıştığımıza memnun oldum Huitian Web sitesinde Google, daha fazla 3 yıl işbirliği dönemi, zamanla, teslimat sırasında Hayır çok güvenilir kalite için şikayet!

—— Preben Falkum

Ürünleriniz piyasayı çok iyi kullanmamda bana yardımcı oluyor. yüksek kalite ; En iyi fiyat ve güzel hizmet vermektedir!

—— Lukasz Chuchracki

Bence sen bir güvenilir şirketsin, Şimdi ürünlerinizi satmakta çok ilginç.

—— Allen Arzoumanian

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Shanghai Huitian New Material Co., Ltd Shanghai Huitian New Material Co., Ltd
Üretim hattı
Üretim hattı
Üretim hattı
Takım çalışması
Productions
Quanlity kontrolü

Üretim hattı

İnşaat tutkal üretim göstergesi

Üretim hattı

İnşaat tutkal üretim göstergesi

Üretim hattı

Ambalaj tutkal üretim gösteri

Takım çalışması

İşyerinde iletişim ve iletişim

Productions

Depoda bitmiş ürünler

Quanlity kontrolü

Gerçek zamanlı quanlity odaklanmak

 • Üretim hattı
  EKİPMAN

  PU yapıştırıcılar gelişmiş üretim hattı

  Mükemmel ürünler sağlamak için, Huitian en gelişmiş İthal otomatik Üretim Hatlarını tercih ediyor.

  2009'un sonunda iki Alman Silikon Üretim Hattını ithal etmek için 4 Milyon Dolardan fazla yatırım yaptık. Bu, Huitian'ın Geleneksel Batch-tipi üretiminin Statik karışık otomatik üretim hatları olması için geliştirir.

  2010 yılının başında, Çin'deki en gelişmiş PU dolgu üretim hattını kurmak için yaklaşık 17 Milyon Dolara yatırım yaptık ve bu da üretim kapasitemizin 5,000 Ton ekledi.

  Bu arada, Kalite Kontrol ve Araştırma Laboratuvarlarımızı geliştirmeyi hiç bırakmadık. Biz Carle test cihazları, Abbe refrakter metre, Gerilim arıza test cihazı, Kızılötesi analizörü, Kromatografik analiz, Lazer parçacık boyutu analizörü, Gaz kromatografisi, Çekme test cihazı, Döner buharlaştırıcı vb.

  100K sınıfı tamamen temiz Güneş arka levha üretim atölyesi

  2011 yılında, Changzhou Huitian Güneş pili film üretim hattı, Çin'in en büyük güneş pili arka levha Ar-Ge üretim üssü inşa etmek için hassas kaplama bileşiği, polimer malzeme ekstrüzyon döküm işleme makineleri, dünya seviyesini ithal, üretim tamamlandı ve başladı.

  Dünyanın lider silikon binlerce ton üretim hattı-96 çift vidalı.

  2015 yılı başında, binlerce tonluk bir üretim hattı tamamlanmış ve perde duvar yapıştırıcıları üretmek için başarılı bir şekilde üretime geçilmiştir. Bu üretim hattı tasarlanmış kalite standartlarına göre kalifiye edildi. Huitian'ın perde duvar yapısal yapıştırıcısı CWAC (Çin yapı metal yapı birleştirme alüminyum pencere perde duvar Komitesi) teknik kimlik elde etti. Huitian'ın yüksek kaliteli cam perde duvar plastik piyasası yarışmasına katıldığı semboldür.

  Dünyanın önde gelen binlerce ton sınıfı tam otomatik PU yapıştırıcı üretim hattı

  2015 yılında, esnek ambalajlar ve çevre koruma su arıtma için binlerce ton sınıf tam otomatik poliüretan solventsiz yapıştırıcı üretim hattı üretildi. Hat, tasarım gereksinimlerini karşılar ve ürünler kalite standartlarını aşar. Bu üretim hattının kurulması, geleneksel ambalaj ve baskı yapıştırıcılarının atmosfere kirlenmesinin azaltılması ve VOC'nin zarar görmesini engellemenin anahtarıdır. Yüksek sıcaklığa dayanıklı solvent içermeyen yapıştırıcının seri üretimi, ambalaj kalitesinin iyileştirilmesi ve çevre kirliliğinin azaltılması için faydalıdır, böylece büyük sosyal ve ekonomik değer yaratır. Bu arada Huitian çevre koruma su arıtma projesinde teknik engellerden kurtuldu. VIP müşterilere istikrarlı toplu tedarik, yeni üretim hattı ve yetkili müşteri tarafından çok yönlü performans testinin tamamlanmasıyla garanti edilmektedir.

 • OEM / ODM
 • Ar-Ge
İletişim bilgileri
Shanghai Huitian New Material Co., Ltd

İlgili kişi: Mr. Jason Zhang

Tel: 86-021-54650377-8020

Faks: 86-021-57743399

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)