Son derece birleşik ideolojik organizasyonun gücü, güçlü bir ulus ve güçlü bir girişime neden olur

March 26, 2021

hakkında en son şirket haberleri Son derece birleşik ideolojik organizasyonun gücü, güçlü bir ulus ve güçlü bir girişime neden olur

30 Kasım - 3 Aralık tarihleri ​​arasında Huitian Group'un 2020'deki 17. Altın Kartal Eğitim Kampı başarıyla gerçekleştirildi.Huitian Grup Başkanı Zhang Feng ve beş üssün 88 çekirdek yöneticisi, Gutian'ın Ruhu'nu öğrenmek, düşünce ve anlayışı birleştirmek, örgütsel gücü güçlendirmek ve parlak bir gelecek planlamak için devrim niteliğindeki kutsal Gutian ülkesi Fujian'da bir araya geldi.

Huitian Group Golden Eagle Eğitim Kampı, 30 Kasım öğleden sonra kesin bir yeminle 2020'de resmen açıldı.

Bir organizasyonun bir ruhu olmalıdır.91 yıl önce Başkan Mao ve Çin Kızıl Ordusu, Gutian Konferansı aracılığıyla ordunun ruhunu oluşturdular, güçlü bir örgütlenme ve uyum oluşturdular ve devrimin zaferine doğru yürüdüler.Bugün, Gutian'da toplanan Huitian ekibi, birleşik bir doğru düşünceyle kendilerini silahlandırmak ve doğru değerler ve yüksek bir misyon duygusu ile Huitian'ın bir kurbağa gelişimini teşvik etmek.

1 Aralık'ta Xinghuo, Gutian'da bir eğitim kampı başlattı.Huitian ekibi, Gutian Konferansı'nın eski yerine gitti ve Gutian Konferansı'nın ruhunu hissetti;Gutian Partisi sınıfını dinledi, Gutian Devrimi'nin tarihsel önemini öğrendi ve Başkan Mao'ya bir çelenk sundu ve cesurca ilerleyen ve öncülük eden büyük devrimci şehitlere saygılarını sundu.

2 - 3 Aralık tarihleri ​​arasında eğitim kampı, deneyimleri, öğrenme yöntemlerini ve gelecek için planlamayı özetleyen kapalı bir eğitim kampına girdi.Pratikten pratiğe kadar tipik vakaların derinlemesine analizi, deneyimi özetleme, özeleştiri yapma ve gerçek savaş deneyimini paylaşma;İş tasarımından müşteri seçimine, değer konumlandırmaya ve Huawei'nin stratejik yönetim araçlarının ve yöntemlerinin derinlemesine kullanımına kadar her bir sekansın stratejik planlamasında Huawei araçlarının ve yöntemlerinin derinlemesine kullanımı Dao ve Shu, fırsatlar ve zorluklarla doğrudan yüzleşiyor.

Aynı zamanda, Huawei'nin strateji uzmanları, stratejik planlama çerçevesinde "müşteri odaklı ve hedef odaklı stratejik yönetimi" yorumlamak ve tam olarak yorumlamak, planlama düzeyini iyileştirmek ve geleceği belirlemek için derse gelmeye davet edildi. .

3 Aralık öğleden sonra Huitian Grubu'nun on yedinci Altın Kartal Eğitim Kampı'nın kapanış töreni görkemli bir şekilde gerçekleştirildi.

Bu eğitim kampının seçkin kursiyerleri ile şampiyon ve ikinci takımlar ödüllendirildi.Başkan önemli bir konuşma yaptı.Muzaffer bölüm, belirleyici hedefler sözü verdi ve ihtişamla yelken açtı!

2020 Huitian Group Golden Eagle Eğitim Kampı başarıyla sonuçlandı!