Samsung Teknoloji Değişim Toplantısı

October 30, 2018

hakkında en son şirket haberleri Samsung Teknoloji Değişim Toplantısı
17 Ekim 2018'de Samsung Teknoloji Değişim Konferansı, Şangay Huitian New Materials Co., Ltd.'nin 10.00-12.00 saatleri arasında düzenlenen altıncı konferans salonunda gerçekleştirildi. Toplantı, Samsung ve Huitian arasındaki proje iletişimine odaklandı. Katılımcılar Samsung Satın Alma Direktörü, Huitian PUR Teknik Şefi, vb.
Teknoloji değişim toplantısı, moderatör, Uluslararası Ticaret Bölüm Başkan Yardımcısı Jason Zhang'ın duyurulmasından sonra resmi olarak başladı. Teknoloji değişim toplantısının konusu ziyaret atölyesi, laboratuvar, sergi salonu ve PUR ve UV projeleri ile ilgili tartışmalar.
Bu değişim toplantısı, Samsung'un departmanımızdaki ilk yüz yüze toplantısı oldu. PUR ve UV projesinin başlangıçta stratejik hedefe ulaşması, birbirleriyle işbirliği yapmak için güçlü bir istek olduğunu ifade etti.
Toplantı, iki taraf arasında olumlu bir Teknoloji alışverişi ile sona erdi, bu Huitian ve Samsung arasındaki gelecekteki işbirliğinde bir kilometre taşı adımdır. Bu Teknoloji değişimi Huitian ve Samsung gelecekteki işbirliği arasında katalitik bir rol oynadı, Birlikte daha iyi bir gelecek yaratmak için Samsung ile işbirliğini dört gözle bekliyoruz.