Huitian New Materials, 24. Çin Yapıştırıcılar ve Yapışkan Bant Endüstrisi Yıllık Konferansına ciddiyetle katıldı

October 21, 2021

hakkında en son şirket haberleri Huitian New Materials, 24. Çin Yapıştırıcılar ve Yapışkan Bant Endüstrisi Yıllık Konferansına ciddiyetle katıldı

Huitian New Materials, 24. Çin Yapıştırıcılar ve Yapışkan Bant Endüstrisi Yıllık Konferansına ciddiyetle katıldı

"İkili döngünün" stratejik fırsatını yakalamalı ve endüstrinin yüksek kaliteli gelişimini hızlandırmalıyız."

24. Çin Yapıştırıcılar ve Yapışkan Bant Endüstrisi Yıllık Konferansı, 18 Ekim - 19 Ekim tarihleri ​​arasında Shanghai Zhonggeng Julong Hotel'de düzenlendi.Konferansa yurtiçinde ve yurtdışında yapıştırıcı endüstrisinden 910'dan fazla üretici, uzman ve akademisyen temsilcisi katıldı.Yapıştırıcı endüstrisinde lider bir şirket ve bu yıllık toplantının elmas ortağı olarak Huitian New Materials etkinliğe katıldı.

 

Zhang Feng: 2021'de karşı karşıya olduğumuz gelişim durumu çok ciddi.Çin-ABD ticaret savaşı, çevre fırtınaları, hızla yükselen hammadde fiyatları ve güç ve üretim kısıtlamaları çok fazla belirsizliği beraberinde getirdi.Ülke, aslında daha önemli olan çeşitli politikalar getirdi.Reel ekonomi, ileri üretime büyük önem vermektedir.

 

Bu, yapıştırıcı endüstrimize akın etmek için çeşitli avantajlı kaynakları teşvik edecektir.Bu, Çin'in yapıştırıcı endüstrisinin geliştirilmesi ve yükseltilmesi için daha fazla garanti sağlayacaktır.Yapıştırıcı endüstrisindeki iş arkadaşları açılmalı, paylaşmalı ve içtenlikle işbirliği yapmalı, nadir fırsatları değerlendirmeli ve teknolojik yenilik, yönetim yeniliği ve yetenek geliştirme gibi temel unsurları sürekli olarak güçlendirmelidir.Yatay genişleme ve sağlıklı rekabet yoluyla, işletmelerin yüksek kaliteli gelişimini gerçekleştirmek ve işletmelerin faydalarını ve değerini büyütmek, ulusal yapıştırıcı endüstrisinin rekabet gücünün iyileştirilmesini hızlandırmak için gerçekten “rekabet ve işbirliğini” başarabiliriz. endüstrinin dönüşümü ve yükseltilmesi ve birlikte çalışmak.Yapıştırıcı endüstrisinin gelişimi için bir topluluk oluşturun.

 

Yapıştırıcının alt alanı: birlikte keşfetmek, iletişim kurmak ve tanıtım yapmak


Konferansta 1 ana mekan ve 4 şube salonu bulunmaktadır.Konferans, endüstri geliştirme trendleri, yapıştırıcı teknolojisi, yapıştırıcı uygulaması ve araştırması, hammadde tedariği, basınca duyarlı yapıştırıcılar ve ürünler gibi konuları kapsıyordu.Huitian New Materials, "Gelişmiş Elektronik Paketleme ve Montaj için Yapıştırıcı Özel Oturumu" başlıklı ve sponsorluğunda Huitian Araştırma Enstitüsü Dekanı Dr. Zhang Liwei, yapıştırıcı endüstrisinin gelişim yönünü tartışmak ve endüstri değişimlerini teşvik etmek için moderatör olarak görev yaptı.

 

Bu yıllık toplantıda Huitian New Materials, iletişim elektroniği, yeni enerji araçları, üç anti-boya, termal ürünler ve diğer endüstriler için ürün çözümlerini kapsayan açılış konuşmaları yapan toplam 4 kıdemli yapıştırıcı Ar-Ge ve uygulama uzmanına sahiptir.

 

Geleceği yaratmak için birlikte çalışın

 

Bu yıl, tekrarlanan yabancı salgın hastalıklar, Çin-ABD ticaret sürtüşmeleri, enerji tüketiminin ikili kontrolü ve güç ve üretim kısıtlamaları gibi birçok faktörden etkilenen, ham madde fiyatları keskin bir şekilde arttı ve yapıştırıcı şirketlerinin yönetimi genel olarak denetim altında. baskı yapmak.Bu konferans sürdürülebilir kalkınmaya odaklanır ve mevcut durumu tartışır.Yeni durum altında Çin'in yapıştırıcı ve yapışkan bant endüstrisinde yeni teknolojiler, yeni trendler ve yeni fırsatlar.Huitian, ulusal karbon nötrlüğü ve karbon zirvesi stratejisine aktif olarak yanıt veriyor.Yeni enerji fotovoltaiklerinin, yeni enerji araçlarının, iletişim elektroniğinin ve ana ulaşım yollarının önceden yerleşimi ve derin kazısı sayesinde, zorluklarla karşılaşacak ve eğilime karşı büyüme elde edecektir.Bu konferans, yapıştırıcı endüstrisinin dönüşümünü ve güncellenmesini teşvik etmek ve endüstrinin ortak gelişimini teşvik etmek için yenilikçi endüstri ürün çözümlerini yayınladı!