Hindistan Pazarında Huitian İnşaat yapıştırıcı Periyodik Atılım

February 20, 2020

hakkında en son şirket haberleri Hindistan Pazarında Huitian İnşaat yapıştırıcı Periyodik Atılım
Çin'in önde gelen yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünleri üreticisi olarak, Huitian'ın küreselleşme stratejisi, denizaşırı işimizi genişletmek için neredeyse en sonuncuyu bile Çin rakiplerimizle karşılaştırın. Ancak geç bir başlangıç ​​hızlı bir kova yapar , şimdiye kadar zaten Vietnam şubesi, Tailand brancn, Endonezya şubesi, orta doğu şubesi ve Hindistan şubesi vardı.

Hindistan inşaat projemize Eylül 2019'dan başlıyoruz 2019'un sonunda , Hindistan şubemiz Şangay'dan yola çıkarak ilk Yeni Delhi distribütörünün tam konteyner siparişi periyodik atılım yaptı.

Umarım bu tam konteyner 9335 hava şartlarına dayanıklı silikon dolgu, distribütörümüzün satış ağı aracılığıyla orta ve kuzey Hindistan'da 20'den fazla perakendeciye sevk edilecektir.

Hindistan pazarı için 2020 planımız 20 * 20ft konteyner inşaat yapıştırıcısıdır, distribütör kanalı 5-8'e genişletilecek ve satış net çalışması tüm Hindistan pazarından geçecektir. Huitian ve distribütörlerimiz arasındaki kravat daha güçlü ve daha güçlü olacak, Huitian markası da değeri sadık distribütör ortaklarımıza getirecek.