[Verimli, Profesyonel, Kalite fotovoltaik kazanır] Huitian Yeni Malzemeler Yüksek Enerji, Şanghay SNEC Fotovoltaik Fuarında görücüye çıktı!

June 15, 2021

hakkında en son şirket haberleri [Verimli, Profesyonel, Kalite fotovoltaik kazanır] Huitian Yeni Malzemeler Yüksek Enerji, Şanghay SNEC Fotovoltaik Fuarında görücüye çıktı!

3 Haziran - 5 Haziran 2021 tarihleri ​​arasında SNEC'in 15. Uluslararası Güneş Fotovoltaik ve Akıllı Enerji Konferansı ve Sergisi, Şanghay'da görkemli bir şekilde düzenlendi.Huitian New Materials fuarda önemli bir yer aldı ve yerinde "Verimli, Profesyonel, Kaliteli ve Fotovoltaik" Yeni Ürün Lansman Konferansı ve Stratejik İmza Töreni düzenledi.

 

01. Yeni ürün sürümü

 

3 Haziran sabahı Huitian New Materials, 15. SNEC Uluslararası Güneş Fotovoltaik Fuarında "Verimli, Profesyonel ve Kalite Kazanır Fotovoltaik" - Yeni Ürün Lansman Konferansı ve Stratejik İşbirliği İmza Töreni düzenledi, Huitian Yeni Malzemeler Direktörü Zhang Zhangfeng, Başkan Leng Jinzhou Huitian Operasyon Merkezi'nden, Huitian Fotovoltaik BG Başkanı Shi Xuelin ve düzinelerce ana endüstri ortağı, zafer anına tanık olmak için sahneye katıldı.

 

02. Stratejik imza

 

Basın toplantısından sonra, Ulusal Halk Kongresi temsilcisi ve Huitian New Materials başkanı Zhang Feng ve TÜV Rheinland Greater China'da güneş enerjisi hizmetleri başkan yardımcısı Zou Chi, stratejik işbirliği için yerinde bir sözleşme imzaladı.Almanya'dan Huitian New Materials ve TÜV Rheinland, küresel fotovoltaik ambalaj malzemesi reformu ve inovasyonuna yardımcı oldu!

 

03. İşbirliği ve değişim

 

Bu sergide Huitian New Materials, "Huitian Şeffaf Arka Levha", "Huitian Bağımsız Yüksek Güvenilirlikli PVDF Filmi", "Güneş Modülleri için Yüksek Performanslı Silikon", "Huitian Yüksek Termal İletken Saksı Yapıştırıcısı", "Fotovoltaik Ters Güçlü ürünler" getirdi. "İnverter endüktans saksı tutkalı" yerinde sergilendi ve çok sayıda müşteriyi ve ziyaretçiyi durup danışmaya çekti. müşteriler ve eksiksiz ve güvenilir ürün uygulama çözümleri sunar.

 

Fotovoltaik endüstrisi için daha güvenilir ve verimli malzemeler sağlamak, Huitian New Materials'ın aralıksız hedefidir.

 

Huitian New Materials, müşterilere güvenilir ve verimli malzemeler sunmaya devam etmek, ürün ve teknolojileri geliştirmeye devam etmek ve bir kazan-kazan durumu elde etmek için fotovoltaik endüstrisinin gelişimini teşvik etmek için bu sergide yeni ürün lansmanları ve stratejik işbirliği fırsatını değerlendirecek. ve Çin'in fotovoltaiklerinin dünyaya öncülük etmesine yardım edin!